27 listopada 2016

AKCJA PIĘKNA JESIENIĄ - PODSUMOWANIE

Cześć dziewczyny, nadszedł ten moment, aby podsumować to, co stworzyłyśmy razem z Karoliną. Jak wiecie przez 6 tygodni, każda uczestniczka dodawała wpisy tematyczne, które opierały się na różnorodnych pomysłach. W tym tygodniu zbieramy wszystko w jeden wpis. Jesteście ciekawe co zmieniła akcja w moim blogowaniu?:)Wpisy dotyczyły wielu różnych tematów, każdy wymagał zaangażowania  i indywidualnego pomysłu. Udało mi się napisać post na każdy temat. Oczywiście, jeden był ciekawszy inny mniej. Wszystko zależało od tego jak mi temat 'leżał'. Cieszę się, że wzięłam udział w tej akcji, ponieważ dzięki temu nauczyłam się systematyczności i obudziło się we mnie troszkę kreatywności. 

1. MAKIJAŻ 
2. USTA
3. PAZNOKCIE
4. TWARZ I CIAŁO
5. WŁOSY 
6. RELAKSSzkoda, że akcja już się skończyła, ale z tego co wiem Karolina już szykuje następną. Może też się w nią zaangażuję, kto wie?:)

4 komentarze:

 1. Postawiłam głównie na paznokcie i dłonie, choć przy moim zawodzie(jestem florystką i pracuję w kwiaciarni) utezymanie tego w ryzach i pięknie, to nie lada wyzwanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również czekałam na post o dłoniach i paznokciach :)

   Usuń
 2. Bardzo podobał mi się ten pomysł na akcje :) Tematy i wpisy uczestniczek były ciekawe. Świetnie sobie z nimi poradziłaś. Podobała mi się nie tylko treść wpisów, ale również zdjęcia! :)

  PS. Ostatnio pisałam Ci, że mam Cię w obserwowanych, a nie pojawia się ikonka mojego avatara. Teraz przestałam obserwować, zaobserwowałam ponownie i jest :) Mam nadzieję, że już tak zostanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zostajesz ze mną na stałe ;)
   To była pierwsza tego typu akcja w której brałam udział, dlatego zaangażowałam się całą sobą ;)

   Usuń